اخبار سدا

جمعه, 12 بهمن 1397 00:09

برگزاری سمپوزیوم علم داده‌ها در دانشگاه شیراز

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سمپوزیوم توسعه علم داده‌ها و نقش آن در ایجاد فرصت‌های شغلی با همکاری مرکز کارآفرینی و نوآوری و انجمن علمی آمار در تاریخ یکم اسفندماه ۱۳۹۷ در دانشکده علوم دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد. این سمپوزیوم با همکاری مرکز کارآفرینی و نوآوری و انجمن علمی آمار برگزار خواهد شد. هدف اصلی این سمپوزیوم آشنایی دانشجویان سال اول کارشناسی به بالا، دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری با علم داده و کاربردهای آن و روش‌های برنامه‌ریزی برای دستیابی به فرصت شغلی بهتر در آینده است. با حمایتی که بنیاد نخبگان و مرکز کارآفرینی از این سمپوزیوم کرده است هم هزینه دانشجویان بسیار ناچیز شده است و هم اگر کسی نیاز به حمایت داشته باشد،‌ می‌تواند درخواست دهد و بصورت رایگان در آن شرکت کند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این سمپوزیوم به آدرس http://sdat.ir/dss97  مراجعه کنند. 

بازدید 2389 بار آخرین ویرایش در جمعه, 19 دی 1399 07:33

درباره ما

سدا در لغت به معنای کلام درست است. این لغت مخفف آوایی نام انگلیسی تیم یعنی Scientific Data Analysis Team است که به معنای تیم تحلیل علمی داده‌هاست. سدا متشکل از متخصصانی در زمینه‌های تحلیل آماری، تحلیل تجاری یا هوش تجاری، تحلیل داده‌های بزرگ، یادگیری ماشین یا هوش مصنوعی، تحلیل‌های داده‌های علوم زیستی شامل بیوانفورماتیک و علوم شناختی است.

تماس

آدرس: تهران- سعادت آباد - خیابان صراف‌های شمالی - خيابان سيزدهم غربي روبروي درب شهرداري منطقه دو پلاك ١٥  واحد ١ طبقه اول

شماره تماس: 09101992800

ایمیل: info@sdat.ir

فرم تماس با ما

 

فرم ورود