اخبار سدا

پنج شنبه, 04 دی 1399 12:23

اولین رویداد بازی با داده‌های واقعی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

دنیا شامل داده های زیادی است که از منابع مختلفی مانند تراکنش های تجاری، شبکه های اجتماعی، سرشماری ها، موتورهای جستجو، اینترنت و سایر موارد تولید شده اند. چنین داده هایی به ما کمک می کنند تا دنیای بهتری داشته باشیم. سازمان ها و شرکت ها، آماردانان و تحلیل گران داده را استخدام می کنند تا با کمک آنها تجارتشان را بهبود بدهند.

شرکت آگنا در مرکز رشد دانشگاه بوعلی سینا به طور مشترک با بخش آماردانان جوان در انجمن بین المللی آمارهای صنعتی و بازرگانی و تیم تحلیل علمی داده ها قصد دارند رویدادی در خصوص ارزش داده ها برگزار کنند تا از این طریق به صاحبان داده ها و تحلیلگران داده ها کمک کنند که بیشترین اطلاعات را از درون داده ها استخراج کنند. این رویداد تحت حمایت مالی تیم تحلیل علمی داده ها و موسسه بین المللی آمار برگزار می‌شود.

برگزارکنندگان رویداد به همراه متولیان داده‌های مسابقه در وبینار ۱۱ دیماه بصورت کامل و جامع اهداف و فرايندهای مسابقه شامل نحوه شرکت، نحوه تهیه گزارش و نوع داده‌ها را تشریح کردند. 

کسب اطلاعات بیشتر در صفحه رویداد: http://sdat.ir/playdata 

 

بازدید 1369 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 21 دی 1399 01:08

درباره ما

سدا در لغت به معنای کلام درست است. این لغت مخفف آوایی نام انگلیسی تیم یعنی Scientific Data Analysis Team است که به معنای تیم تحلیل علمی داده‌هاست. سدا متشکل از متخصصانی در زمینه‌های تحلیل آماری، تحلیل تجاری یا هوش تجاری، تحلیل داده‌های بزرگ، یادگیری ماشین یا هوش مصنوعی، تحلیل‌های داده‌های علوم زیستی شامل بیوانفورماتیک و علوم شناختی است.

تماس

آدرس: تهران- سعادت آباد - خیابان صراف‌های شمالی - خيابان سيزدهم غربي روبروي درب شهرداري منطقه دو پلاك ١٥  واحد ١ طبقه اول

شماره تماس: 09101992800

ایمیل: info@sdat.ir

فرم تماس با ما

 

فرم ورود