فراخوان‌ها

فراخوان عضویت رایگان در انجمن آمار ایران

issmember.jpeg

از آنجا که انجمن های علمی و مجامع حرفه ای می توانند زمینه ارتقا سطح آگاهی و دانش حرفه ای اعضا را فراهم کنند، تیم سدا در نظر دارد از طریق یک رقابت ساده هزینه عضویت یک سال کامل در انجمن آمار ایران را برای ۴۰ نفر از کسانی که بیشترین امتیاز را در این رقابت کسب کرده اند، پرداخت کند. شرایط عمومی شرکت در این فراخوان، که تا ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ مهلت دارد، به شرح زیر است:

۱) دانشجوی کارشناسی  یا کارشناسی ارشد آمار یا آمار زیستی در همه گرایش‌های آن در دانشگاه‌های دولتی، آزاد،‌ پیام‌نور و غیر انتفاعی هستید. 
۲) تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۹ همچنان دانشجو بوده و فارغ التحصیل نشده باشید. 

۳) علاقه‌مند به حوزه آمار و فعالیت حرفه‌ای در این حوزه هستید. 

 

به دلیل اتمام مهلت فراخوان، فرم شرکت غیر فعال است. منتظر اطلاعیه‌های بعدی ما باشید. 

فراخوان همکاری در پروژه پژوهشی بوشهر

به منظور اجرای پروژه پژوهشی زیر نظر پژوهشگران دانشگاه خلیج فارس در بوشهر، نیاز به همکاری تعداد 4 نفر (مرد/زن)  با شرایط ذیل می باشد:

  1. دانش آموختگان مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته‌های مدیریت، آمار یا کامپیوتر و ترجیحا" فارغ‌التحصیل دانشگاه خلیج فارس در سال‌های اخیر
  2. تسلط به برنامه‌های Word وExcel
  3. آشنایی متوسط با زبان انگلیسی
  4. داشتن فرصت همکاری به میزان 40ساعت درهفته به صورت تمام وقت (ساعت 8 تا 6 بعدازظهر)


توجه: پذیرش متقاضیان بر اساس برخورداری از شرایط و توانمندی های فوق و موفقیت در مصاحبه انجام می پذیرد. ضمنا" متقاضیانی که دارای تجربه در انجام تحقیقات پژوهشی باشند، در اولویت خواهند بود. 
متقاضیان لازم است حداکثر تا تاریخ شنبه ۱۶ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ (1396/2/16)  فرم درخواست زیر را دانلود، تکمیل و به همراه رزومه خود از طریق همین صفحه ارسال نمایند:

 

 

 

به دلیل اتمام مهلت ثبت‌نام، فرم شرکت در فراخوان غیر فعال است. منتظر اطلاعیه‌های بعدی ما باشید. 

درباره ما

سدا در لغت به معنای کلام درست است. این لغت مخفف آوایی نام انگلیسی تیم یعنی Scientific Data Analysis Team است که به معنای تیم تحلیل علمی داده‌هاست. سدا متشکل از متخصصانی در زمینه‌های تحلیل آماری، تحلیل تجاری یا هوش تجاری، تحلیل داده‌های بزرگ، یادگیری ماشین یا هوش مصنوعی، تحلیل‌های داده‌های علوم زیستی شامل بیوانفورماتیک و علوم شناختی است.

تماس

آدرس: تهران- سعادت آباد - خیابان صراف‌های شمالی - خيابان سيزدهم غربي روبروي درب شهرداري منطقه دو پلاك ١٥  واحد ١ طبقه اول

شماره تماس: 09101992800

ایمیل: info@sdat.ir

فرم تماس با ما

 

فرم ورود